nike air force ray ban clubmaster hollister berlin parajumpers herren nike free run ray ban outlet louis vuitton taschen pandora schweiz louis vuitton neverfull nike air max nike roshe air max 2016 air jordan schweiz timberland zurich nike store lacoste schweiz nike free run 2 parajumpers damen polo ralph lauren schweiz new balance schweiz

Hakkımızda
Hakkımızda

 

AKAY PLASTİK 1974 Yılında İstanbul’da kurulmuştur. Firmamız; mutfak, banyo, ev gereçleri ve temizlik grubu ürünlerinin üretim ve satışını yapmaktadır. Tüm yurda ve dünyaya yayılmış, yüzlerce yurt içi ve yurtdışı saygın müşterilerle çalışmaktadır.

 

 

Firmamız; Esenyurt/Kıraç’ta 30.000 m² kapalı alanda üretim ve depolama, İstoç’ta 800 m² kapalı alanda da showroom ve satış hizmeti vermektedir. Uzman ekiplerce geliştirilen Ar-Ge ve tasarım faaliyetleri, sektördeki en ileri teknolojik makinalarımızda yine konusunda uzman 200 kadar personelimizce üretilerek yurtiçinde ve yurtdışında Çin dahil Orta Asya'dan Afrika'ya Avrupa'dan Güney Amerika'ya olmak üzere tüm  müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Ürünlerimiz tescilli “Bee Home” markamızla piyasaya sunulmaktadır.

 

 

Firmamızın kurumsal yapısı ISO ve TSE belgeleriyle, ürünlerimizin sağlığa uygunlukları da Tarım Bakanlığı sertifikalarıyla tescil edilmiştir. Bunun yanı sıra firmamız TÜV Rheinland, Intertek, SGS, Bureau Veritas gibi kuruluşlardan alınan uluslararası standartlardaki test ve kalite raporlarına sahiptir.

 

 

AKAY PLASTİK; ülkemizdeki saygın yerini, tüm dünyaya yaymak hedefiyle kendini ve ürünlerini geliştirmeye devam etmektedir.

 

 

Saygılarımızla.

 

 

 

 
Bize Ulaşın
Mağaza
İstoç 12. Ada No: 1-3-5-7 Bağcılar İstanbul
Fabrika
Mahmutbey Mah. Güney Sok. No:1 Bağcılar İstanbul
Depo
Merkez Mah. Dere Boyu Cad. No:58 Bodrum Kat Halkalı İstanbul