nike air force ray ban clubmaster hollister berlin parajumpers herren nike free run ray ban outlet louis vuitton taschen pandora schweiz louis vuitton neverfull nike air max nike roshe air max 2016 air jordan schweiz timberland zurich nike store lacoste schweiz nike free run 2 parajumpers damen polo ralph lauren schweiz new balance schweiz

İnsan Kaynakları
AKAY PLASTİK VE AKAY HEDİYELİK EŞYA'DA KARİYER

Personel alımlarımızda, AKAY PLASTİK kurum kültürüne ve pozisyona özel yetkinliklere sahip en uygun adayı Şirketimize kazandırmayı hedefleriz.
Şirketimize    yapılan  tüm  başvurular   AKAY PLASTİK  veritabanına kaydedilir. Açık pozisyonlar için bu veri tabanından gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturulur ve işe alım süreci başlatılır.

İşe alım sürecimizde bütün adaylarımız, temel yetkinliklerimiz olan; müşteri odaklılık, işini sahiplenme, yenilikçilik, ilişki geliştirme, kendini tanıma ve geliştirme yetkinlikleri ile değerlendirilir. Kurum kültürü ve değerlerimize uygunluk,  dikkate aldığımız  en önemli kriterlerdir.

İşe alım uzmanlarımız adaylarla pozisyonun ilgili yöneticilerinin de katıldığı en az iki görüşme yapar. Adayların ilk görüşmelerinde ; Liderlik, iletişim becerileri, analitik düşünce, takım çalışmasına yatkınlık vb. yetkinlikler karar verme aşamasında önemli rol oynar.

  
Seçme ve yerleştirme sürecinde, olumlu bulunan adaylar için referans araştırması yapılır. Bu süreçleri olumlu olarak tamamlayan adaylara işe alım ekibimiz tarafından iş teklifi yapılır.


ORYANTASYON

Aramıza katılan çalışma arkadaşlarımızın kurum kültürüne ve işe adaptasyonunun hızlı bir şekilde sağlanması amacıyla Oryantasyon  uygulamamız vardır. Bu sayede işe yeni başlayan çalışma arkadaşlarımız genel işleyiş, iş akışı, iş bölümü, idari işler ve genel ihtiyaçlar hakkındaki bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilirler.


KARİYER MERDİVENİ

AKAY PLASTİK’de  Kariyer  Performans Değerlendirme sonuçlarına göre yapılır.


PERFORMANS DEĞERLENDİRME YÖNETİMİ

AKAY PLASTİK  Performans Değerlendirme Yönetimi , çalışanlarımızın başarılı iş sonuçlarını, kurum kültürü ve değerlerine uygun davranışlarını ve yüksek performanslarını ortaya çıkarmayı amaçlayan bir süreçtir. Bu süreçte çalışanlarımızı 6 ayda bir olmak kaydıyla yılda iki defa değerlendirmeye alırız. Bunların ilki Hedef Belirlemedir..Bu değerlendirmede çalışanın,Sahiplenme duygusu,İş disiplini,iletişim becerileri ve görev tanımı içerisindeki performansı dikkate alınır.Çalışan, belirlenen hedeflere gösterdiği dikkat ve özen sonucunda, İkinci kez Performans Değerlendirme raporuna tabi tutulur.Hedef Belirleme ve Performans değerlendirme raporuna göre başarılı olan arkadaşlarımız ilk KARİYER MERDİVENİ adımını atarlar.


KIYAFET YÖNETİMİ

AKAY PLASTİK Kurum Kültürü gereği Çalışanlarımız,Profesyonelliğe uygun şekilde şık ve rahat giyim tarzını seçebilirler.


İnsan Kaynakları Formu için tıklayınız.

 
Bize Ulaşın
Mağaza
İstoç 12. Ada No: 1-3-5-7 Bağcılar İstanbul
Fabrika
Mahmutbey Mah. Güney Sok. No:1 Bağcılar İstanbul
Depo
Merkez Mah. Dere Boyu Cad. No:58 Bodrum Kat Halkalı İstanbul